Przemysław Sikorski w Futuro Finance

Przemysław Sikorski w Futuro Finance

Opublikowany

Do zespołu wrocławskiej firmy doradztwa finansowego Futuro Finance dołączył Przemysław Sikorski – doświadczony specjalista z branży bankowości detalicznej.

Przemysław Sikorski będzie odpowiadał za rozbudowę sieci oddziałów Futuro Finance w całej Polsce oraz koordynował rozwój już istniejących.

W planach mamy mocny rozwój naszych filii w największych miastach w Polsce, dlatego stawiamy na współpracę z osobami, które wspólnie z nami będą dążyły do budowania silnej marki Futuro. Ogólnopolska ekspansja to cel, który konsekwentnie realizujemy. Dzięki temu możemy konkurować z największymi pośrednikami na rynku

Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance

Przemysław Sikorski swoją karierę zawodową rozpoczął w mBanku, gdzie zajmował się sprzedażą kredytów gotówkowych, kont oraz kart kredytowych. W latach 2007-2008 pracował w ING Banku Śląskim w Departamencie Hipotecznym, a od 2008 do 2012 roku zajmował się kompleksową obsługą klientów hipotecznych w Eurobanku. 
W kwietniu 2012 roku objął stanowisko Regionalnego Koordynatora Sprzedaży w Meritum Banku, gdzie zajmował się głównie podpisywaniem umów z partnerami finansowymi, wsparciem sprzedaży sieci pośredniej, szkoleniami oraz promocją usług i produktów bankowych.
Po fuzji Meritum z Alior Bankiem w 2015 roku objął stanowisko Menedżera ds. Relacji z Kluczowymi Pośrednikami. Reprezentował bank w relacjach z kontrahentami i z powodzeniem realizował założone cele sprzedażowe, za co został wyróżniony m.in. tytułem „Top Manager”.
Przemysław Sikorski jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku „Finanse i Bankowość”, a także menadżerskich studiów podyplomowych. Posiada certyfikat „Samodzielny Pracownik Bankowy” nadawany przez Związek Banków Polskich. W wolnych chwilach oddaje się swoim pasją, jaką są piłka nożna oraz wspólne podróżowanie z żoną i 1,5-rocznym synkiem.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Futuro Finance_Nowy pracownik dołączył do FF_info pras_04092017.doc

doc | 69,5 KB

Pobierz
Przemysław Sikorski nowym pracownikiem Futuro Finance.jpg

grafika | 410 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Pomalujmy Wrocław na lepsze. PowerEvents partnerem akcji „Magentowy Trzepak” podczas Nocy Nadodrza

W sobotę 9 września wrocławskie osiedle Nadodrze będzie świętować swój dzień, a dokładniej – noc. Noc Nadodrza, bo o niej mowa, to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz wrocławskich artystów i mieszkańców. Bo właśnie oni tym późnym popołudniem wychodzą na ulice miasta, by przez jedną krótką noc zmienić konkretny jego rejon nie do poznania – w tym roku z pomocą agencji eventowej PowerEvents.