Pomalujmy Wrocław na lepsze. PowerEvents partnerem akcji „Magentowy Trzepak” podczas Nocy Nadodrza

Pomalujmy Wrocław na lepsze. PowerEvents partnerem akcji „Magentowy Trzepak” podczas Nocy Nadodrza

Opublikowany

W sobotę 9 września wrocławskie osiedle Nadodrze będzie świętować swój dzień, a dokładniej – noc. Noc Nadodrza, bo o niej mowa, to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz wrocławskich artystów i mieszkańców. Bo właśnie oni tym późnym popołudniem wychodzą na ulice miasta, by przez jedną krótką noc zmienić konkretny jego rejon nie do poznania – w tym roku z pomocą agencji eventowej PowerEvents.

Nadodrze to osiedle wyjątkowe na mapie Wrocławia. Niby położone w jego centrum, o industrialnym sznycie, tętniące życiem zarówno w XIX-wiecznych kamienicach, chodnikach, jak i na ulicach, z jego pięknymi skwerkami, placami i malowniczymi terenami na wybrzeżu Odry, a jednak wciąż trochę zapomniane. Na szczęście od kilku lat wrocławscy artyści i aktywiści zmieniają nie tylko image tego osiedla, ale też – o ile nie przede wszystkim – stosunek reszty miasta do niego. I co ważne: zachęcają do tego również mieszkańców całego Wrocławia, przyciągając co roku coraz większą ich liczbę.
W ramach tegorocznej Nocy Nadodrza zorganizowana zostanie m.in. akcja spod znaku trzech aktywności: „Magentowy Trzepak”, „Przestrzeń Equality” i Ogródek PIECOWNIA. To artystyczna inicjatywa wrocławskiego grafika Tomasza Jakuba Sysły, której celem jest aktywizacja społeczności Wrocławia poprzez działanie służące trwałej zmianie przestrzeni na podwórku przy ulicy Władysława Łokietka 9. Jak mówią organizatorzy, działanie to ma pomóc wrocławianom poczuć się współtwórcami otaczającej ich przestrzeni. I uświadomić, że również oni są odpowiedzialni za miejsce, w którym żyją. Każdy chętny będzie więc mógł wziąć udział w odnawianiu tych trzech miejsc na swój wyjątkowy, autorski sposób.
O klimat podczas wydarzenia zadbają jego pomysłodawcy. Natomiast wyposażeniem zaplecza technicznego zajmie się agencja PowerEvents, jeden ze sponsorów akcji.

W naszej gestii pozostaje zakup i dostarczenie wszystkich farb na event do malowania samego trzepaka, jak i murali. Zajmiemy się także przygotowaniem strefy chilloutowej z leżakami, hamakami, stolikami i innymi elementami, jak również nagłośnieniem oprawy muzycznej całego eventu, w tym wieczornego setu autorstwa Tomasza Jakuba Sysły. Ale co najważniejsze: w sobotę 9 września wspólnie z uczestnikami wydarzenia będziemy malować trzepak na kolor magentowy. W ten sposób nie tylko wesprzemy bezinteresownie tę wyjątkową inicjatywę, ale również wpiszemy ją w kalendarz własnych działań w ramach jubileuszu naszej firmy spod znaku akcji „10 na 10” pod numerem 5.

Paweł Haberka, General Manager agencji PowerEvents

Zapraszamy wszystkich chętnych już 9 września w sobotę na finał projektu Noc Nadodrza na podwórko przy ul. Łokietka 9 we Wrocławiu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak.docx

docx | 54,2 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_4.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_3.jpg

grafika | 884 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_2.jpg

grafika | 923 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_5.jpg

grafika | 385 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_1.jpg

grafika | 349 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Futuro Finance sponsorem 6. edycji Korowodu Nadziei

9 września Wrocławiem przejdzie niezwykły barwny korowód. Wojskowa orkiestra reprezentacyjna, patrol konny Straży Miejskiej i przebrane panie z klubu seniora oraz uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół przejdą tego dnia ulicami miasta, by pokazać swą solidarność z dziećmi chorymi na nowotwory. Futuro Finance jest jednym ze sponsorów tegorocznej edycji tego wydarzenia.