Pomalujmy Wrocław na lepsze. PowerEvents partnerem akcji „Magentowy Trzepak” podczas Nocy Nadodrza

Pomalujmy Wrocław na lepsze. PowerEvents partnerem akcji „Magentowy Trzepak” podczas Nocy Nadodrza

Opublikowany

W sobotę 9 września wrocławskie osiedle Nadodrze będzie świętować swój dzień, a dokładniej – noc. Noc Nadodrza, bo o niej mowa, to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz wrocławskich artystów i mieszkańców. Bo właśnie oni tym późnym popołudniem wychodzą na ulice miasta, by przez jedną krótką noc zmienić konkretny jego rejon nie do poznania – w tym roku z pomocą agencji eventowej PowerEvents.

Nadodrze to osiedle wyjątkowe na mapie Wrocławia. Niby położone w jego centrum, o industrialnym sznycie, tętniące życiem zarówno w XIX-wiecznych kamienicach, chodnikach, jak i na ulicach, z jego pięknymi skwerkami, placami i malowniczymi terenami na wybrzeżu Odry, a jednak wciąż trochę zapomniane. Na szczęście od kilku lat wrocławscy artyści i aktywiści zmieniają nie tylko image tego osiedla, ale też – o ile nie przede wszystkim – stosunek reszty miasta do niego. I co ważne: zachęcają do tego również mieszkańców całego Wrocławia, przyciągając co roku coraz większą ich liczbę.
W ramach tegorocznej Nocy Nadodrza zorganizowana zostanie m.in. akcja spod znaku trzech aktywności: „Magentowy Trzepak”, „Przestrzeń Equality” i Ogródek PIECOWNIA. To artystyczna inicjatywa wrocławskiego grafika Tomasza Jakuba Sysły, której celem jest aktywizacja społeczności Wrocławia poprzez działanie służące trwałej zmianie przestrzeni na podwórku przy ulicy Władysława Łokietka 9. Jak mówią organizatorzy, działanie to ma pomóc wrocławianom poczuć się współtwórcami otaczającej ich przestrzeni. I uświadomić, że również oni są odpowiedzialni za miejsce, w którym żyją. Każdy chętny będzie więc mógł wziąć udział w odnawianiu tych trzech miejsc na swój wyjątkowy, autorski sposób.
O klimat podczas wydarzenia zadbają jego pomysłodawcy. Natomiast wyposażeniem zaplecza technicznego zajmie się agencja PowerEvents, jeden ze sponsorów akcji.

W naszej gestii pozostaje zakup i dostarczenie wszystkich farb na event do malowania samego trzepaka, jak i murali. Zajmiemy się także przygotowaniem strefy chilloutowej z leżakami, hamakami, stolikami i innymi elementami, jak również nagłośnieniem oprawy muzycznej całego eventu, w tym wieczornego setu autorstwa Tomasza Jakuba Sysły. Ale co najważniejsze: w sobotę 9 września wspólnie z uczestnikami wydarzenia będziemy malować trzepak na kolor magentowy. W ten sposób nie tylko wesprzemy bezinteresownie tę wyjątkową inicjatywę, ale również wpiszemy ją w kalendarz własnych działań w ramach jubileuszu naszej firmy spod znaku akcji „10 na 10” pod numerem 5.

Paweł Haberka, General Manager agencji PowerEvents

Zapraszamy wszystkich chętnych już 9 września w sobotę na finał projektu Noc Nadodrza na podwórko przy ul. Łokietka 9 we Wrocławiu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak.docx

docx | 54,2 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_4.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_3.jpg

grafika | 884 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_2.jpg

grafika | 923 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_5.jpg

grafika | 385 KB

Pobierz
PowerEvents_PowerEvents sponsotem akcji Nocy Nadodrza Magentowy Trzepak_1.jpg

grafika | 349 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Powerek kreuje emocje. Nowy krasnal zamieszkał na wrocławskim Rynku

temu

We wtorek 19 grudnia przybył do naszego miasta prawdopodobnie najbardziej rozrywkowy i pomysłowy krasnal, jakiego kiedykolwiek widział wrocławski Rynek. Choć Powerek pojawił się w otoczeniu bożonarodzeniowego jarmarku, zostanie z wrocławianami na dłużej. Zaopiekuje się nim agencja PowerEvents, która w 2017 roku świętuje jubileusz 10-lecia działalności.
Wrocławscy seniorzy żyją pełną piersią i nie boją się wirtualnego świata

temu

Po raz pierwszy mogli zanurzyć się w morskie głębiny, przenieść się na afrykańską sawannę i pędzić z zawrotną prędkością kolejką górską. W środę 29 listopada kilkudziesięciu seniorów zdecydowało się założyć okulary VR, aby skorzystać z wrażeń, które dostarcza wirtualna rzeczywistość.  W siedzibie Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy ulicy Dawida w podróż do tego niezwykłego świata zabrała ich agencja PowerEvents. To ósma z dziesięciu niecodziennych akcji, jakie przygotowała dla wrocławian w 2017 roku. 
Imprezy pracownicze w stylu survival

temu

Czasy imprez integracyjnych z paintballem i quadami jako głównych atrakcji dawno minęły. Teraz firmy szukają czegoś „WOW”, czym mogłyby zaskoczyć swoich pracowników. Szczególnie gdy taki event jest cyklicznym wydarzeniem w kalendarzu organizacji, odbywającym się przynajm
TRAM PARTY nie z tej ziemi już w czwartek wyjedzie na ulice Wrocławia

temu

Masz ochotę na wieczór pełen wrażeń? Jeśli tak, to zaplanuj go w wyjątkowej „mobilnej” wersji. W czwartek 26 października o godz. 20.30 na ulice Wrocławia wjedzie bowiem niezwykły tramwaj pełen dobrej zabawy i świetnych muzycznych bitów.. To kolejna, 7. już akcja or
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.