Futuro Finance sponsorem 6. edycji Korowodu Nadziei

Futuro Finance sponsorem 6. edycji Korowodu Nadziei

Opublikowany

9 września Wrocławiem przejdzie niezwykły barwny korowód. Wojskowa orkiestra reprezentacyjna, patrol konny Straży Miejskiej i przebrane panie z klubu seniora oraz uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół przejdą tego dnia ulicami miasta, by pokazać swą solidarność z dziećmi chorymi na nowotwory. Futuro Finance jest jednym ze sponsorów tegorocznej edycji tego wydarzenia.

Korowód Nadziei to cykliczna akcja organizowana co roku przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Jego celem jest okazanie wsparcia dla dzieci chorych na raka, zwrócenie uwagi społeczeństwa na ten temat i pozyskanie wsparcia finansowego na ich leczenie. Jak co roku ulicami stolicy Dolnego Śląska przejdzie bajecznie kolorowy i rozbrzmiewający dźwiękami orkiestrowych instrumentów pochód, który rozpocznie się na ul. Sanockiej o 16.00, by pół godziny później zakończyć się na przy pl. Gołębim uroczystym koncertem Natalii Kukulskiej. Futuro Finance jest w tym roku jedną z firm wspierających finansowo całe wydarzenie.

Leczenie nowotworów w Polsce to wciąż trudny temat. – Szczególnie w przypadku młodych pacjentów, dlatego zaangażowanie się w ten projekt było dla nas czymś naturalnym. Warto pokazać tym maluchom, że nie są same i mogą liczyć na pomoc dorosłych. Nasze wsparcie to nie tylko działanie propagujące inicjatywy organizowane przez Fundacje, ale także odpowiedź na jej bieżące potrzeby.

Agata Brucko-Stępkowska, Prezes Futuro Finance

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Futuro Finance wspiera wrocławski Korowód Nadziei_06092017.jpg

grafika | 7,57 MB

Pobierz
Futuro Finance_FF wspiera Korowód Nadziei_06092017.doc

doc | 69,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Onboarding, czyli jak wdrożyć nowego pracownika w firmowy etat

Rzucić na głęboką wodę czy stopniowo i z wyczuciem wprowadzać w struktury organizacji nową osobę? Przed takim dylematem stoi wiele przedsiębiorstw. Niezależnie jednak na co zdecyduje się pracodawca, najważniejsze jest odpowiednie wdrożenie takiego pracownika.
. Niest