Kierunek: Warszawa! Wrocławski krasnal dotrze nad Wisłę

Kierunek: Warszawa! Wrocławski krasnal dotrze nad Wisłę

Opublikowany

Ostrów Tumski? Most Grunwaldzki? Miejski Rynek? Nie. Wrocław od lat słynie z jednej ze swoich najbardziej rozpoznawalnych wizytówek: obecnych w różnych częściach miasta krasnali z brązu. Tym razem jeden z nich – Życzliwek Podróżnik – wyruszy 22 września w podróż do stolicy Polski, gdzie uroczyście „zamieszka” na Bulwarze Karskiego.
Krasnal Życzliwek Podróżnik to prawdziwie eksportowy znak Wrocławia. Nie dość, że to iście niespokojny duch wciąż szukający nowych wrażeń, to na dodatek nie ma dla niego niemożliwych miejsc docelowych dla zaplanowanych eskapad. Jego sylwetka jest już w czterech miastach Polski, teraz przyszedł czas na Warszawę, do której zawita w ten piątek 22 września o godz. 12.45.
Podróże krasnala Życzliwka Podróżnika po Polsce to inicjatywa wrocławskiego magistratu promującego Wrocław w różnych regionach kraju. Teraz we współpracy z warszawskim urzędem miejskim na Bulwarach Wiślanych, a dokładniej na Bulwarze Karskiego na wysokości przejścia podziemnego przy ul. Boleść – najdłuższym tego typu obiektem w Warszawie – znajdzie on swój kolejny dom. W najbliższy piątek warszawiacy zainteresowani powitaniem Życzliwka Podróżnika wśród mieszkańców stolicy będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję evencie. Nie zabraknie takich atrakcji, jak kącik z czytaniem książek, malowanie twarzy, zabawy z animatorami, jak również występy youtuberów i performerów z różnych dziedzin. Na wszystkich czeka więc mnóstwo fantastycznych wrażeń i ani odrobiny nudy.

Jesteśmy zaszczyceni zaproszeniem nas do objęcia patronatem tego eventu. To początek wspólnej przygody, ponieważ miasto zostało partnerem naszej inicjatywy. A powitanie Życzliwka Podróżnika wśród warszawiaków to pierwsza wspólna akcja przygotowana we współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia. Krasnal znów wyrusza w Polskę. I jak to z krasnoludkami bywa, przeprowadzka „naszego” wrocławskiego skrzata zyskała rangę poważnego, ale też niezwykle pozytywnego w przekazie przedsięwzięcia. Jesteśmy więc pewni, że spotka się w Warszawie z ciepłym przyjęciem, i to nie tylko najmłodszych mieszkańców stolicy. Jako patron medialny CreativeMorningsWRO gwarantujemy, że ten dzień będzie wyjątkowo ciepłym wydarzeniem zarówno dla niego, jak i mieszkańców Warszawy, mimo jesiennej już aury.

mówi Katarzyna Budzyń-Pepłowska, organizator projektu CreativeMorningsWRO

Zamelduj się z nami i z krasnalem Życzliwkiem Podróżnikiem w Warszawie już w ten piątek 22 września o godz. 12.45 na Bulwarze Karskiego, na wysokości przejścia podziemnego przy ul. Boleść. CreativeMorningsWRO objęło patronat nad wydarzeniem.
Spotkania CreativeMornings to inicjatywa wspierana zarówno przez partnerów globalnych, takich jak: Shutterstock, Adobe, MailChimp i WordPress.com, lokalnych w Polsce: firmy Brand Voice i Grupę Me & My Friends. Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkich chętnych wolontariuszy, partnerów i sponsorów mogących pomóc w przygotowaniu spotkań i tym samym budowaniu marki CreativeMornings we Wrocławiu.
Więcej informacji na temat CreativeMornings Wrocław można znaleźć na:
https://creativemornings.com/cities/wro
https://www.facebook.com/cmwro
 https://www.instagram.com/CM_WRO/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CreativeMorningsWRO_Krasnal Życzliwek Podróżnik zawita do Warszawy.docx

docx | 31,4 KB

Pobierz
Kartka Krasnal Życzliwek_v2.pdf

pdf | 1,47 MB

Pobierz
Krasnal Życzliwek Podróżnik_sloneczniki.jpg

grafika | 1,57 MB

Pobierz
Krasnal Życzliwek Podróżnik.jpg

grafika | 106 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Mur(al) łączący pokolenia. Uroczyste odsłonięcie odrestaurowanego malunku na murze wrocławskiego zoo

temu

W sobotę 30 września o godz. 11.30 na promenadzie zachodniej części nadodrzańskiego wału odbędzie się wyjątkowa uroczystość. Tego dnia przy moście Zwierzynieckim odsłonięty zostanie wyremontowany mural zdobiący ogrodzenie wrocławskiego zoo. CreativeMorningsWRO jest partn
Hrabiny z Wrocławia ruszają na podbój Europy

temu

Mistrzostwo kraju i Puchar Polski w softballu kobiet to dla nich za mało. Teraz Hrabiny z Wrocławia chcą powalczyć z najlepszymi drużynami klubowymi na kontynencie i zbierają środki na wyjazd. Rozgrywki Pucharu Europy odbędą się we Włoszech od 20 do 25 sierpnia 2018 roku.
Jedyne Muzeum Architektury w Polsce opuszcza swoje mury

temu

Plenerowy pawilon z pergolą i kawiarnią, wyjątkowa twórczość malarza Leona Tarasewicza oraz wystawa ,,Trzy Początki. 1918-1945-1989” z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości – to trzy główne atrakcje przygotowane przez Muzeum Architektury we Wrocławiu w 2018 roku. Za wizerunkową odsłonę wydarzeń oraz relacje ze sponsorami od kwietnia br. odpowiada agencja Brand Voice (Grupa Me & My Friends).
The IFAB wprowadza VAR do Przepisów Gry w piłkę nożną

temu

Mistrzostwa Świata w Rosji będą pierwszym mundialem w historii, podczas którego sędziowie będą mogli korzystać z powtórek wideo. Zielone światło na wykorzystanie systemu VAR dała organizacja The International Football Association Board, która od 1886 roku tworzy Przepisy Gry w piłkę nożną. Dzięki polskiej agencji z Wrocławia – Grupie Me & My Friends – jej głos jest słyszalny wśród fanów futbolu również w internecie i mediach społecznościowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.