Praca z pasją – dzień otwarty w Futuro Finance

Praca z pasją – dzień otwarty w Futuro Finance

Opublikowany

Praca  może być przyjemnością – takie nastawienie prowadzi do sukcesu. Wrocławska firma z branży finansowej udowadnia, że satysfakcję zawodową można łatwo osiągnąć, jeśli prawidłowo pokieruje się swoją karierą. By zarazić pasją do pracy, Futuro Finance organizuje 16 października dzień otwarty w nowym oddziale: w OVO Wrocław. To okazja do inspirujących rozmów w nowoczesnej przestrzeni biurowej. Warto zapisać się już dziś – liczba miejsc jest ograniczona!
„Wybierz pracę, która kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia” – tak głosi znany cytat Konfucjusza. Tomasz Edison uzupełnił go jeszcze słowami „Nie przepracowałem ani jednego dnia. Wszystko, co robiłem, to była przyjemność”. Polacy zajmują 7 miejsce na liście 38 najbardziej pracowitych narodów świata. Z badań przeprowadzonych przez OEDC w 2015 r. wynika, że w pracy spędzamy aż 1963 godziny rocznie. 40 godzin tygodniowo to absolutne minimum, które Polacy pracujący na pełny etat spędzają za swoimi biurkami. Ile z tego czasu zaliczamy do przyjemności? Dzień otwarty Futuro Finance będzie okazją, by poszukać odpowiedzi na to pytanie.
Open House w Futuro Finance już 16 października!
  • Spotkanie z pracownikami Futuro Finance
  • Nowoczesna przestrzeń biurowa w OVO Wrocław
  • Ciekawostki z pracy doradcy
  • Dowody na to, że praca i pasja idą w parze
  • Inspirujące rozmowy przy dobrej kawie i słodkościach
„Pracuję, bo lubię”
Okazuje się, że wszystko zależy od miejsca i kultury pracy, w każdej branży.

Liczy się nie tylko nastawienie, ale przede wszystkim możliwości, które otwiera pracodawca. Nowoczesne firmy wiedzą, że efektywnością odznaczają się pracownicy usatysfakcjonowani swoim rozwojem zawodowym. Wyzwaniem dla doradcy finansowego jest taka organizacja codziennych obowiązków, by w drodze do sukcesu móc realizować swoje pasje. Pracownicy Futuro Finance po godzinach uprawiają sport, angażują się w działalność charytatywną, a nawet razem podróżują dzięki wyjazdom, które mogą zdobyć w nagrodę za wyróżniające wyniki

Magdalena Łuszczak, Dyrektor Działu HR Futuro Finance

Już 16 października nowoczesna przestrzeń OVO Wrocław zmieni się w miejsce spotkania wszystkich, którzy szukają motywacji do rozwoju kariery, chcą podzielić się swoimi doświadczeniami  zawodowymi lub po prostu chcą dowiedzieć się więcej o Futuro Finance. Pracownicy firmy udowodnią, że nawet praca w branży finansowej może iść w parze z pasją. Na uczestników czeka ciekawa prelekcja w towarzystwie kawy i specjalnych słodkości. 
Zapisz się na spotkanie: http://bit.ly/zapisyOpenHouse.
Miejsce: OVO Wrocław, Podwale 83, 50-449 Wrocław
Termin: 16 października – poniedziałek.
Godzina: możesz wybrać jedną z dwóch opcji: 10:30 lub 17:30.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Futuro Finance biuro w OVO Wrocław wizualizacjaTROOMONO (15).jpg

grafika | 5,6 MB

Pobierz
Futuro Finance biuro w OVO Wrocław wizualizacjaTROOMONO (10).jpg

grafika | 5,05 MB

Pobierz
Futuro Finance_Dzień otwarty_16.10.2017_Informacja prasowa.doc

doc | 72 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Młody, zdolny, pionierski. Szymon Bazan gościem kolejnego spotkania z cyklu CreativeMorningsWRO pt. „Pioneer”

Synonimów słowa pionier jest wiele. Kiedyś był nim po prostu ktoś, kto pierwszy odkrywał lub ulepszał jakąś dziedzinę ludzkiego życia. Dziś pionierem jest też innowator, pomysłodawca i start-upowiec. Niezależnie jednak od tego, jak ich nazywać, wszystkich łączy jedno: pr