Młody, zdolny, pionierski. Szymon Bazan gościem kolejnego spotkania z cyklu CreativeMorningsWRO pt. „Pioneer”

Młody, zdolny, pionierski. Szymon Bazan gościem kolejnego spotkania z cyklu CreativeMorningsWRO pt. „Pioneer”

Opublikowany

Synonimów słowa pionier jest wiele. Kiedyś był nim po prostu ktoś, kto pierwszy odkrywał lub ulepszał jakąś dziedzinę ludzkiego życia. Dziś pionierem jest też innowator, pomysłodawca i start-upowiec. Niezależnie jednak od tego, jak ich nazywać, wszystkich łączy jedno: przecieranie szlaków dla nowego. Czyli tak, jak robi to Szymon Bazan, pomysłodawca i założyciel start-upu VirtualEXPO oraz kolejny gość spotkań z cyklu CreativeMorningsWRO.
Akcja – reakcja. Pomysł – działanie. Tak działa pionier. Szybko. Bez zbędnych słów, angażując się w 100% w działanie. Sam. Nie ma czasu do stracenia, bo chce być pierwszy. Musi. Żeby pokazać innym, że się da, że wszystko jest możliwe. Garść szaleństwa, mnóstwo pasji i pójście pod prąd. Działanie wbrew ogólnej opinii, kroczenie za głosem serca i tym samym tworzenie produktów i usług – z początku niedocenianych – rewolucjonizujących zarówno całe branże, jak i styl życia każdego człowieka.
Szymon Bazan poszedł właśnie taką ścieżką w swoim zawodowym życiu. Bo jest ciekawy, niepokorny, pomysłowy. Wymyślił coś, co było zarazem nowatorskie, praktyczne i dotyczyło tysięcy, o ile nie milionów ludzi stawiających swoje pierwsze kroki na rynku pracy. W swoich działaniach skupił się więc na branży employer brandingowej i wymyślił wirtualne targi pracy – mające pomóc w szukaniu zatrudnienia młodym i zdolnym. Bo jak sam mówi:

W czasach, kiedy obserwujemy rynek pracownika, warto zadbać o dobrą reputację i popularność firmy, tak aby potrafiła przyciągnąć i zatrzymać największe talenty. Poprzez wirtualne targi pracy rozwiązujemy problemy związane z dojazdem, brakiem czasu czy koniecznością fizycznej obecności na takim evencie, które mogłyby uniemożliwić uczestnictwo w nich. Użytkownik może się zalogować z każdego miejsca – z uczelni, pracy czy tramwaju. My zaś w ten sposób pomagamy pracodawcom wybrać tych najlepszych potencjalnych pracowników.

Szymon Bazan, VirtualExpo

O tym i o wielu innych rzeczach opowie Szymon Bazan już 20 października w piątek o 8.30 w Sky Tower. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: zarówno wirtualną rzeczywistością, jak i kreatywnym przekuwaniem jej na użytek każdego potrzebującego. Właśnie tak, jak zrobił (i wciąż robi) nasz kolejny prelegent.
Agenda na 20 października 2017 r. (piątek):
08:30 – 9:00 – rejestracja i śniadanie
09:00 – 9:10 – rozpoczęcie, powitanie
09:10 – 09:30 – wystąpienie Szymona Bazana
09:30 – 10:00 – pytania od publiczności i zakończenie (można wracać do pracy) :)
Miejsce: Sky Tower, ul. Powstańców Śląskich 95, poziom I
Zapisy internetowe ruszają w poniedziałek 16 października o godz. 11.00 pod adresem: https://creativemornings.com/talks/pionieer-szymon-bazan
Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.
Więcej informacji na temat CreativeMornings Wrocław można znaleźć na:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CreativeMorningsWRO_Pioneer_Szymon Bazan.docx

docx | 32,8 KB

Pobierz
CreativeMorningsWRO_Szymon-Bazan.jpg

grafika | 3,25 MB

Pobierz
CreativeMorningsWRO_Pioneer_plakat.png

grafika | 984 KB

Pobierz
CreativeMorningsWro Logo.png

grafika | 8,84 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Premiera w Capitolu: Konrad Imiela o Chaosie

temu

Reżyseruje spektakle, gra i śpiewa na scenie, pisze piosenki i scenariusze, a od 2006 roku jest Dyrektorem Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. W piątek 21 września o godz. 8.30 Konrad Imiela wystąpi w nowej dla siebie roli. Nie będzie to jednak następny spektakl w repertuarze teatru, a kolejne z globalnych spotkań CreativeMornings podczas którego aktor i reżyser zmierzy się z tematem Chaosu.
Wrocławianie zjedzą po raz pierwszy śniadanie na plaży

temu

Aromat świeżo palonej kawy na plaży nad Odrą w piątkowy poranek? W ten właśnie sposób CreativeMornings obudzi wrocławian 15 czerwca w ZaZoo Beach Bar. Gościem kolejnego kreatywnego spotkania będzie Łukasz Mrowiński, jeden z założycieli Etno Café, który opowie o rzemiośle parzenia kawy.
CreativeMornings chce się pochwalić Wrocławiem w Nowym Jorku

temu

Co najmniej pół tysiąca osób z sześciu kontynentów chce przyjechać 28-31 sierpnia 2018 roku na Summit Camp w Nowym Jorku. Czy do tego grona dołączą wrocławianie jako jedyny zespół z Polski? Po prawie półtora roku zaangażowania w inicjatywę CreativeMornings i 17 kreatywnych spotkaniach z udziałem ponad 1500 uczestników, organizatorzy walczą o swoje marzenie i zbierają środki na wyjazd do Stanów Zjednoczonych.
Marian Misiak o sile środowiskowej integracji

temu

O mieście i kulturze opowiada za pomocą liter. Marian Misiak zaprojektował nowy symbol Muzeum Narodowego we Wrocławiu i przyczynił się do reaktywacji Wystawy Wrocławskiej Grafiki Użytkowej po 50 latach przerwy. Projektant, typograf i publicysta spotka się z uczestnikami CreativeMorningsWRO w piątek 18 maja o godz. 8:30 w nowej klubokawiarni Recepcja przy ul. Ruskiej 46A.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.