Szlachetna pomoc doradców finansowych

Szlachetna pomoc doradców finansowych

Opublikowany

Dziesiątki tysięcy wolontariuszy, łzy wzruszenia i wdzięczność obdarowanych rodzin – tak w skrócie można opisać Szlachetną Paczkę. W ten projekt pomocy dla najbardziej potrzebujących angażuje się coraz więcej firm. Podobnie jak Futuro Finance, które wesprze akcję już po raz trzeci.
Szlachetna Paczka to akcja organizowana przez krakowskie stowarzyszenie. Jej ideą jest przekazanie konkretnej pomocy dla najbardziej potrzebujących rodzin. W projekt można zaangażować się na kilka sposobów: jako darczyńca paczki lub inwestor społeczny, dokonując regularnie wpłat na konto stowarzyszenia w ramach Klubu Filantropów, czy też jako wolontariusz albo darczyńca Akademii Przyszłości, który funduje Indeks Sukcesu dla wybranego dziecka.
Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tym roku Futuro Finance wystąpi w roli Inwestora Społecznego. Do zadań firmy będzie należało m.in.: wspomaganie budowania drużyny wolontariuszy w rejonie Wrocław Stare Miasto, koordynowanie ich prac, a także aktywny udział w finale Szlachetnej Paczki i inicjatywach Akademii Przyszłości. 

To dla nas ogromne wyróżnienie. Po raz kolejny dołączyliśmy do grona biznesmenów i przedsiębiorców, którzy aktywnie wspierają Szlachetną Paczkę. Pomaganie innym to temat szczególnie dla nas bliski, dlatego wspieramy wszelkie działania, które mogą zmienić czyjeś życie na lepsze.

Agata Brucko-Stępowska, prezes i założycielka Futuro Finance

Szlachetna Paczka to także inicjatywa, która świetnie wpisuje się w wartości wyznawane przez firmę: pomoc, współdziałanie, odpowiedzialność i przyjaźń.

Projekt wpisuje się w filozofię, którą konsekwentnie realizujemy w naszej organizacji. Dodatkowo sygnalizujemy także naszym potencjalnym pracownikom, że nie zamykamy się tylko w naszej działalności, ale staramy się też pomóc innym.

dodaje prezes Futuro Finance.

W tym roku Szlachetna Paczka tradycyjnie wystartuje w pierwszej połowie grudnia. W ubiegłym prezenty trafiły do 18 960 rodzin w potrzebie, a blisko 1000 rodzin otrzymało wsparcie specjalistyczne, m.in. w postaci pomocy lekarskiej lub prawnej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Futuro Finance_Szlachetna pomoc doradców finansowych_info prasowa.jpg

grafika | 165 KB

Pobierz
Futuro Finance_Szlachetna pomoc doradców finansowych_info prasowa.doc

doc | 72 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

TRAM PARTY nie z tej ziemi już w czwartek wyjedzie na ulice Wrocławia

Masz ochotę na wieczór pełen wrażeń? Jeśli tak, to zaplanuj go w wyjątkowej „mobilnej” wersji. W czwartek 26 października o godz. 20.30 na ulice Wrocławia wjedzie bowiem niezwykły tramwaj pełen dobrej zabawy i świetnych muzycznych bitów.
. To kolejna, 7. już akcja or