TRAM PARTY nie z tej ziemi już w czwartek wyjedzie na ulice Wrocławia

TRAM PARTY nie z tej ziemi już w czwartek wyjedzie na ulice Wrocławia

Opublikowany

Masz ochotę na wieczór pełen wrażeń? Jeśli tak, to zaplanuj go w wyjątkowej „mobilnej” wersji. W czwartek 26 października o godz. 20.30 na ulice Wrocławia wjedzie bowiem niezwykły tramwaj pełen dobrej zabawy i świetnych muzycznych bitów.
To kolejna, 7. już akcja organizowana w ramach jubileuszu „10 na 10” przez wrocławską agencję PowerEvents. Z okazji 10 lat pracy na rynku eventowym firma postawiła tym razem na dobrą zabawę z wrocławianami w rolach głównych. W czwartek 26 października o godz. 20.30 zaprasza więc wszystkich chętnych na pokład tramwaju, którym ekipa agencyjna będzie jeździć do 23.00 następującą trasą: Rynek (Ruska) – Świdnicka – Galeria Dominikańska – pl. Grunwaldzki – pl. Bema – Dubois. Oprócz darmowego przejazdu na uczestników będą czekać hostessy z poczęstunkiem i rozdające gościom zarówno w samym tramwaju, jak i na kolejnych przystankach zaproszenia na zabawę z pełnym rozkładem jazdy. Natomiast co 30 minut profesjonalny DJ będzie zmieniał styl muzyki płynącej z głośników. Cała zabawa trwać zaś będzie od godz. 20.30 do 23.00.
Pamiętaj: liczba miejsc – jak to w każdym tramwaju bywa – jest ograniczona! Dlatego już dziś zaplanuj czwartkowy wieczór 26 października i dołącz do ekipy tramwaju, którym nie jechał jeszcze żaden wrocławianin.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

PowerEvents_Akcja 7_10 Tram Party_26.10.2017_rozkład jazdy.png

grafika | 3,17 MB

Pobierz
PowerEvents_Akcja 7_10 Tram Party_26.10.2017.png

grafika | 3 MB

Pobierz
PowerEvents_Tramwaj nie z tej ziemi.docx

docx | 51,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Imprezy pracownicze w stylu survival

Czasy imprez integracyjnych z paintballem i quadami jako głównych atrakcji dawno minęły. Teraz firmy szukają czegoś „WOW”, czym mogłyby zaskoczyć swoich pracowników. Szczególnie gdy taki event jest cyklicznym wydarzeniem w kalendarzu organizacji, odbywającym się przynajm