Futuro Finance dołączyło do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

Futuro Finance dołączyło do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

Opublikowany

Wrocławska firma specjalizująca się w doradztwie finansowym została przyjęta do grona firm zrzeszających Konferencje Przedsiębiorstw Finansowych – Związek Pracodawców w Polsce. Stowarzyszenie ma w swoim dorobku merytorycznym i eksperckim ponad 300 raportów badawczych, opisujących rynek kredytowy w Polsce.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że mogliśmy dołączyć do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych – Związek Pracodawców w Polsce. Jest to potwierdzenie ciężkiej i wytrwałej pracy całego zespołu, a także dowód na to, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym. To także kolejny krok w rozwoju firmy i motywacja do wyznaczania sobie jeszcze większych celów.

mówi Agata Brucko-Stępkowska, założycielka i prezes Futuro Finance.

Wrocławska firma działa w branży doradztwa finansowego od 2010 r. Specjalizuje się m.in. w udzielaniu kredytów na rozwój działalności gospodarczej oraz pozyskiwaniem finansowania na bieżące wydatki lub konkretne inwestycje przedsiębiorców.
Organizacja finansowa, w skład której dołączyło Futuro Finance skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce w tym m.in. banki, doradców i pośredników finansowych oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Futuro Finance_Wrocławska firma dołączyła do KPF.doc

doc | 72 KB

Pobierz
Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych_logo-prowly.png

grafika | 67,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Mamy to! CreativeMornings we Wrocławiu

Już 27 stycznia odbędzie się pierwsze spotkanie CreativeMornings we Wrocławiu. Gościem specjalnym będzie Grzegorz Bral, reżyser teatralny i współzałożyciel Teatru Pieśń Kozła. To okazja do udziału w globalnym projekcie porannych śniadań dla wszystkich kreatywnych. Tematem przewodnim wydarzenia jest słowo „Mystery”. Stanowi ono punkt wyjścia do wspólnych rozmów podczas prelekcji z gościem.