Futuro Finance dołączyło do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

Futuro Finance dołączyło do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

Opublikowany

Wrocławska firma specjalizująca się w doradztwie finansowym została przyjęta do grona firm zrzeszających Konferencje Przedsiębiorstw Finansowych – Związek Pracodawców w Polsce. Stowarzyszenie ma w swoim dorobku merytorycznym i eksperckim ponad 300 raportów badawczych, opisujących rynek kredytowy w Polsce.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że mogliśmy dołączyć do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych – Związek Pracodawców w Polsce. Jest to potwierdzenie ciężkiej i wytrwałej pracy całego zespołu, a także dowód na to, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym. To także kolejny krok w rozwoju firmy i motywacja do wyznaczania sobie jeszcze większych celów.

mówi Agata Brucko-Stępkowska, założycielka i prezes Futuro Finance.

Wrocławska firma działa w branży doradztwa finansowego od 2010 r. Specjalizuje się m.in. w udzielaniu kredytów na rozwój działalności gospodarczej oraz pozyskiwaniem finansowania na bieżące wydatki lub konkretne inwestycje przedsiębiorców.
Organizacja finansowa, w skład której dołączyło Futuro Finance skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce w tym m.in. banki, doradców i pośredników finansowych oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Futuro Finance_Wrocławska firma dołączyła do KPF.doc

doc | 72 KB

Pobierz
Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych_logo-prowly.png

grafika | 67,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czy opłaca się wcześniej spłacić kredyt hipoteczny?

temu

Wybór najlepszej oferty kredytu hipotecznego to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musimy podjąć w momencie zakupu nieruchomości. Na rynku kredytów hipotecznych oferowanych jest bardzo dużo ciekawych propozycji finansowania, dlatego niezmiernie ważnym aspektem jest umiejętne porównanie nie tylko warunków cenowych danej oferty, ale także tych dodatkowych, które mają wpływ na obsługę kredytu w czasie jego trwania.
Futuro Finance przekazuje wiertnicę do budowy studni w Sudanie Południowym

temu

„Pomoc jest możliwa dzięki zaangażowaniu przedsiębiorstw”, to jedno z wielu przesłań, jakie szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej kieruje do przedstawicieli biznesu. W filmie zrealizowanym w Sudanie Południowym znalazły się także osobiste podziękowania Janiny Ochojskiej dla firmy z Wrocławia.
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.