Głodni inspiracji? Zapraszamy na CreativeMornings z Patrycją Obarą we Wrocławiu

Głodni inspiracji? Zapraszamy na CreativeMornings z Patrycją Obarą we Wrocławiu

Opublikowany

Już 17 lutego o godz. 8:30 w klubie Vertigo we Wrocławiu odbędzie się drugie spotkanie z cyklu CreativeMornings. Jego gościem będzie Patrycja Obara – znana wrocławska artystka i promotorka kultury. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie tym razem słowo „Moments” – chwile.

Wrocław to kolejny punkt na mapie działań spod znaku CreativeMornings. Właśnie w stolicy Dolnego Śląska 17 lutego o 8:30 w klubie Vertigo odbędzie się kolejne spotkanie tej globalnej inicjatywy w polskim wydaniu. Mogą w nim wziąć udział wszyscy ceniący sobie twórczą atmosferę i inspirujące pomysły – czyli wartości, których źródłem są rzecz jasna nietuzinkowi goście i jednocześnie bohaterowie cyklu zapraszani na event.
Drugie spotkanie wrocławskiego cyklu swoją obecnością uświetni Patrycja Obara – współwłaścicielka i trenerka w szkole muzycznej Muzyczna Garderoba, wokalistka, z wykształcenia lingwistka, tłumaczka i prelegentka m.in.: konferencji TEDxWrocław i TEDxPolitechnikaWrocławska. Tematem przewodnim spotkania będzie hasło „Moments” – chwile, bardzo zresztą bliskie artystce, bo mające ogromny wpływ zarówno na jej życie osobiste, jak i zawodowe:

Nasze życie wszak definiują właśnie momenty – olśnień, ważnych spotkań, przełomowych decyzji. Czasem te momenty przychodzą po latach poszukiwań. Czasem zupełnie znienacka. Zwykle jednak ich prawdziwe znaczenie zaczynamy rozumieć dopiero po jakimś czasie. I o tym będzie moje wystąpienie – o momentach, które mnie zdefiniowały i o tym, jak z perspektywy czasu zaczęłam rozumieć ich sens. O tych bardzo trudnych i o tych najpiękniejszych, z których każdy był niezwykle ważny, bo kolejne nie mogłyby się wydarzyć bez niego.

mówi Patrycja Obara o swoim udziale w wydarzeniu.

Patrycja Obara to wszechstronna postać wrocławskiej kultury. Jej prelekcje to połączenie interesującej warstwy słownej i wizualnej, będących źródłem niezwykłych przeżyć i inspiracji dla uczestników tych wystąpień. Na piątkowy poranek, 17 lutego, przygotowała wyjątkową niespodziankę, którą z pewnością pozytywnie zaskoczy uczestników cyklu CreativeMornings. Goście, zadając własne pytania, będą mogli bliżej poznać artystkę słynącą z oryginalnych wystąpień – także od jej bardzo kreatywnej strony.
Na spotkanie z Patrycją Obarą w ramach CreativeMornings może zapisać się każdy chętny na stronie https://creativemornings.com/cities/wro. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
Warto być tam z nami. Zapraszamy!
Czym jest CreativeMornings?
To inicjatywa, której historia sięga 2008 roku. Właśnie wtedy w Nowym Jorku odbyło się pierwsze spotkanie dla osób zainteresowanych szeroko pojętą kreatywnością. Pomysł był prosty: raz w miesiącu w wybranym miejscu organizowano śniadanie, które swoją obecnością uświetniał ciekawy przedstawiciel kultury. Przy dobrej kawie, w przyjaznej atmosferze i otoczeniu złaknionych inspiracji ludzi można było otwarcie porozmawiać z przedstawicielami kultury. CreativeMornings to okazja, by dowiedzieć się więcej o rzeczach, o jakich często nie ma się z kim zamienić słowa, i zainspirować się na tyle, by samemu stać się źródłem dobrych pomysłów dla innych. Idea tak prosta i jednocześnie tak ambitna okazała się strzałem w dziesiątkę. Wkrótce kolejne miasta na całym świecie podchwyciły koncepcję organizowania ciekawych spotkań z inspirującymi bohaterami przy wsparciu lokalnych sponsorów.
Spotkania CreativeMornings to inicjatywa wspierana zarówno przez partnerów globalnych, takich jak: Shutterstock, Wix i MailChimp, jak i lokalnych w Polsce: firmy Brand Voice i Grupę Me & My Friends. Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkich chętnych wolontariuszy, partnerów i sponsorów mogących pomóc w przygotowaniu spotkań i tym samym budowaniu marki CreativeMornings we Wrocławiu.
Więcej informacji na temat CreativeMornings Wrocław można znaleźć na:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CreativeMornings Wrocław_pierwsze spotkanie Grzegorz Bral.png

grafika | 1,06 MB

Pobierz
CreativeMornings_Drugie spotkanie we Wrocławiu_informacja prasowa.docx

docx | 104 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Premiera w Capitolu: Konrad Imiela o Chaosie

temu

Reżyseruje spektakle, gra i śpiewa na scenie, pisze piosenki i scenariusze, a od 2006 roku jest Dyrektorem Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. W piątek 21 września o godz. 8.30 Konrad Imiela wystąpi w nowej dla siebie roli. Nie będzie to jednak następny spektakl w repertuarze teatru, a kolejne z globalnych spotkań CreativeMornings podczas którego aktor i reżyser zmierzy się z tematem Chaosu.
Wrocławianie zjedzą po raz pierwszy śniadanie na plaży

temu

Aromat świeżo palonej kawy na plaży nad Odrą w piątkowy poranek? W ten właśnie sposób CreativeMornings obudzi wrocławian 15 czerwca w ZaZoo Beach Bar. Gościem kolejnego kreatywnego spotkania będzie Łukasz Mrowiński, jeden z założycieli Etno Café, który opowie o rzemiośle parzenia kawy.
CreativeMornings chce się pochwalić Wrocławiem w Nowym Jorku

temu

Co najmniej pół tysiąca osób z sześciu kontynentów chce przyjechać 28-31 sierpnia 2018 roku na Summit Camp w Nowym Jorku. Czy do tego grona dołączą wrocławianie jako jedyny zespół z Polski? Po prawie półtora roku zaangażowania w inicjatywę CreativeMornings i 17 kreatywnych spotkaniach z udziałem ponad 1500 uczestników, organizatorzy walczą o swoje marzenie i zbierają środki na wyjazd do Stanów Zjednoczonych.
Marian Misiak o sile środowiskowej integracji

temu

O mieście i kulturze opowiada za pomocą liter. Marian Misiak zaprojektował nowy symbol Muzeum Narodowego we Wrocławiu i przyczynił się do reaktywacji Wystawy Wrocławskiej Grafiki Użytkowej po 50 latach przerwy. Projektant, typograf i publicysta spotka się z uczestnikami CreativeMorningsWRO w piątek 18 maja o godz. 8:30 w nowej klubokawiarni Recepcja przy ul. Ruskiej 46A.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.