Nest Bank w ofercie Futuro Finance

Nest Bank w ofercie Futuro Finance

Opublikowany

Do grona podmiotów współpracujących z Futuro Finance dołączył Nest Bank. – To nie tylko kolejny krok w rozwoju firmy, ale także potwierdzenie, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym – podkreśla Agata Brucko-Stępkowska, założycielka i prezes wrocławskiej firmy specjalizującej się w doradztwie finansowym.

W grudniu Futuro Finance podpisało umowę z Nest Bankiem, w ramach której oferta kredytowa banku będzie dostępna dla klientów wrocławskiej firmy w bardzo korzystnej cenie. Współpraca obejmuje zarówno produkty firmowe, jak i gotówkowe.

Systematycznie wzrasta liczba współpracujących z nami partnerów, co jest niezwykle ważne, bowiem znacząco wzmacnia naszą pozycję rynkową. Dodatkowo duża część naszych klientów to osoby prowadzące działalność gospodarczą, które poszukują różnych sposobów finansowania. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i proponujemy szeroki wachlarz produktów bankowych.

mówi Agata Brucko-Stępkowska, założycielka i prezes Futuro Finance.

Konsekwentne poszerzanie oferty produktowej Futuro Finance jest odpowiedzią na bieżące potrzeby klientów, a także potwierdzeniem, że zapotrzebowanie na usługi wrocławskiej firmy stale rośnie. Dodatkowo firma rozbudowuje sieć swoich oddziałów na terenie całej Polski, co sprawia, że dostępność oferty dla klientów z mniejszych miejscowości jest łatwiejsza.
Futuro Finance współpracuje z kluczowymi i największymi bankami w Polsce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FF_Futuro Finance rozszera ofertę_grudzień2017.doc

doc | 73,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Miłość jak szkoła życia. Spotkanie z L.U.C-iem z cyklu CreativeMorningsWRO

Mówią, że sztuka to siła napędowa życia artystów. Ale ten kreatywny motor ma różne oblicza. Raz jest emocjonującą przygodą, kiedy indziej niedającym się okiełznać żywiołem. Zasmuca, ale też zachwyca, sprawiając, że życie artysty staje się prawdziwą sztuką przetrwania w dzisiejszym świecie. I właśnie o tym trudnym aspekcie kreatywnej duszy opowie kolejny gość cyklu  CreativeMorningsWRO – Łukasz L.U.C Rostkowski już 2 czerwca o 8.30.