Nest Bank w ofercie Futuro Finance

Nest Bank w ofercie Futuro Finance

Opublikowany

Do grona podmiotów współpracujących z Futuro Finance dołączył Nest Bank. – To nie tylko kolejny krok w rozwoju firmy, ale także potwierdzenie, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym – podkreśla Agata Brucko-Stępkowska, założycielka i prezes wrocławskiej firmy specjalizującej się w doradztwie finansowym.

W grudniu Futuro Finance podpisało umowę z Nest Bankiem, w ramach której oferta kredytowa banku będzie dostępna dla klientów wrocławskiej firmy w bardzo korzystnej cenie. Współpraca obejmuje zarówno produkty firmowe, jak i gotówkowe.

Systematycznie wzrasta liczba współpracujących z nami partnerów, co jest niezwykle ważne, bowiem znacząco wzmacnia naszą pozycję rynkową. Dodatkowo duża część naszych klientów to osoby prowadzące działalność gospodarczą, które poszukują różnych sposobów finansowania. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i proponujemy szeroki wachlarz produktów bankowych.

mówi Agata Brucko-Stępkowska, założycielka i prezes Futuro Finance.

Konsekwentne poszerzanie oferty produktowej Futuro Finance jest odpowiedzią na bieżące potrzeby klientów, a także potwierdzeniem, że zapotrzebowanie na usługi wrocławskiej firmy stale rośnie. Dodatkowo firma rozbudowuje sieć swoich oddziałów na terenie całej Polski, co sprawia, że dostępność oferty dla klientów z mniejszych miejscowości jest łatwiejsza.
Futuro Finance współpracuje z kluczowymi i największymi bankami w Polsce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FF_Futuro Finance rozszera ofertę_grudzień2017.doc

doc | 73,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czy opłaca się wcześniej spłacić kredyt hipoteczny?

temu

Wybór najlepszej oferty kredytu hipotecznego to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musimy podjąć w momencie zakupu nieruchomości. Na rynku kredytów hipotecznych oferowanych jest bardzo dużo ciekawych propozycji finansowania, dlatego niezmiernie ważnym aspektem jest umiejętne porównanie nie tylko warunków cenowych danej oferty, ale także tych dodatkowych, które mają wpływ na obsługę kredytu w czasie jego trwania.
Futuro Finance przekazuje wiertnicę do budowy studni w Sudanie Południowym

temu

„Pomoc jest możliwa dzięki zaangażowaniu przedsiębiorstw”, to jedno z wielu przesłań, jakie szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej kieruje do przedstawicieli biznesu. W filmie zrealizowanym w Sudanie Południowym znalazły się także osobiste podziękowania Janiny Ochojskiej dla firmy z Wrocławia.
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.