Marta Olejnik pierwszym gościem CreativeMornings w 2018 roku

Marta Olejnik pierwszym gościem CreativeMornings w 2018 roku

Opublikowany

Każdy rozwój oznacza zmianę, a każda zmiana – ryzyko. Co zrobić, aby niepokój nie paraliżował nas, ale motywował do działania? Globalny temat Anxiety zinterpretuje Marta Olejnik, studentka zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym, blogerka i pasjonatka social media. Dla organizatorów CreativeMornings we Wrocławiu to pierwsze spotkanie w drugim roku działalności. Wydarzenie odbędzie się w kawiarni LOT KURY w piątek 19 stycznia, a zapisy ruszyły w poniedziałek o godz. 11.00.

Przychodzi znienacka i zazwyczaj bez zaproszenia. Zadaje niewygodne pytania, nie pozwala uciec od odpowiedzi, osacza wątpliwościami i odtąd jak cień towarzyszy na każdym kroku. A może zamiast obmyślać próbę ucieczki przed niechcianym intruzem, trzeba zmierzyć się z nim i porozmawiać?  Niepokój nie jest obcym przybyszem z zewnątrz, ale historią, która rodzi się w nas samych i której stajemy się narratorem. Francuski pisarz Emile Zola twierdził nawet, że ,,gdy człowiek jest zbyt szczęśliwy, wciąż drży z niepokoju”. Czy przypadkiem nie piszemy dla siebie z góry najczarniejszego scenariusza, prędzej wyobrażając sobie własne niepowodzenie niż sukces?
W social mediach, którym Marta Olejnik poświęca się bez reszty, ryzyko porażki i krytyki jest szczególnie wysokie. Otwarte dzielenie się swoją osobowością i pasją to poddanie się ocenom innych. Każdy śmielszy krok może oznaczać balansowanie na granicy podziwu i hejtu odbiorców, a następnie bolesny upadek z wysokości. Z drugiej strony młodość, upór i kreatywność podpowiadają, że marzenia nie znoszą kompromisów, a podążanie własną drogę może być ciekawsze od utartych ścieżek. Które bariery powstrzymują nas od działania?  Jak umiejętnie kreować swój wizerunek w mediach społecznościowych? Czy twórczy niepokój może być naszą receptą na sukces i spełnienie? Z tymi pytaniami zmierzy się pierwszy tegoroczny gość oraz uczestnicy CreativeMorningsWRO.
Marta Olejnik
W występie podczas najbliższego spotkania sesja egzaminacyjna nie będzie dla niej najmniejszą przeszkodą. Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu lubi i potrafi zarządzać swoim czasem i energią, w czym pomaga jej nie tylko obrany kierunek studiów. Po wykładach na uczelni wspiera koło naukowe Forum Edukacji Biznesowej jako koordynator działu Personal Brand. W Telewizji Studenckiej Kampus jest specjalistką ds. PR odpowiedzialną za nawiązywanie współpracy i media społecznościowe, w których czuje się jak ryba w wodzie.
W szczelnie zapełnionym kalendarzu Marta Olejnik znajduje chwile wolnego na śledzenie trendów w social mediach, a także gotowanie. Sprawdzonymi przepisami i poradami dzieli się z czytelnikami na łamach bloga martoszka.pl. Nie tylko świadomie i z pomysłem kreuje swój wizerunek, ale pomaga również w osiągnięciu tego celu małym, początkującym firmom. Doradza im w zakresie budowania strategii komunikacji i rozwoju wartościowych treści. Poza najbliższym spotkaniem CreativeMorningsWRO można ją poznać bliżej na Facebooku, serwisach YouTube, Instagram i Snapchat.
Agenda na 19 stycznia 2017 r. (piątek):
08:30 – 9:00 – rejestracja i śniadanie
09:00 – 9:10 – rozpoczęcie, powitanie
09:10 – 09:30 – wystąpienie Marty Olejnik
09:30 – 10:00 – pytania od publiczności i zakończenie (można wracać do pracy) :)
Miejsce: LOT KURY – Cafe, Coctailbar & More, ul. Ofiar Oświęcimskich 17, 50-069 Wrocław
Zapisy internetowe ruszają w poniedziałek 15 stycznia o godz. 11.00 pod adresem: https://creativemornings.com/talks/anxiety-marta-olejnik
Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.
Więcej informacji na temat CreativeMornings Wrocław można znaleźć na: https://creativemornings.com/cities/wro
Partnerami wydarzenia są:
Grzegorz Stadnik pracownia2f.pl, Grunwald24, MIJO MATE, DOBRY MATERIAŁ, Ziarnoo.Domowa piekarnia, TVP Kultura, Radio LUZ, miasto Wrocław, TuWroclaw.com, Wroclife, Wyborcza.pl Wrocław, Miód Wasiaka, ETNO CAFE WROCŁAW.
Sponsorzy globalni: Adobe, MailChimp i Wordpress

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CreativeMorningsWRO_Marta Olejnik pierwszym gościem CreativeMornings w 2018 roku.doc

doc | 48,5 KB

Pobierz
CreativeMorningsWRO_MartaOlejnik_fot.AndrzejSieńkowski.jpg

grafika | 129 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Premiera w Capitolu: Konrad Imiela o Chaosie

temu

Reżyseruje spektakle, gra i śpiewa na scenie, pisze piosenki i scenariusze, a od 2006 roku jest Dyrektorem Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. W piątek 21 września o godz. 8.30 Konrad Imiela wystąpi w nowej dla siebie roli. Nie będzie to jednak następny spektakl w repertuarze teatru, a kolejne z globalnych spotkań CreativeMornings podczas którego aktor i reżyser zmierzy się z tematem Chaosu.
Wrocławianie zjedzą po raz pierwszy śniadanie na plaży

temu

Aromat świeżo palonej kawy na plaży nad Odrą w piątkowy poranek? W ten właśnie sposób CreativeMornings obudzi wrocławian 15 czerwca w ZaZoo Beach Bar. Gościem kolejnego kreatywnego spotkania będzie Łukasz Mrowiński, jeden z założycieli Etno Café, który opowie o rzemiośle parzenia kawy.
CreativeMornings chce się pochwalić Wrocławiem w Nowym Jorku

temu

Co najmniej pół tysiąca osób z sześciu kontynentów chce przyjechać 28-31 sierpnia 2018 roku na Summit Camp w Nowym Jorku. Czy do tego grona dołączą wrocławianie jako jedyny zespół z Polski? Po prawie półtora roku zaangażowania w inicjatywę CreativeMornings i 17 kreatywnych spotkaniach z udziałem ponad 1500 uczestników, organizatorzy walczą o swoje marzenie i zbierają środki na wyjazd do Stanów Zjednoczonych.
Marian Misiak o sile środowiskowej integracji

temu

O mieście i kulturze opowiada za pomocą liter. Marian Misiak zaprojektował nowy symbol Muzeum Narodowego we Wrocławiu i przyczynił się do reaktywacji Wystawy Wrocławskiej Grafiki Użytkowej po 50 latach przerwy. Projektant, typograf i publicysta spotka się z uczestnikami CreativeMorningsWRO w piątek 18 maja o godz. 8:30 w nowej klubokawiarni Recepcja przy ul. Ruskiej 46A.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.