Zmiany w zarządzie Futuro Finance

Zmiany w zarządzie Futuro Finance

Opublikowany

Marta Sewerynek-Otwinowska i Michał Błaszko z początkiem roku zostali powołani do zarządu na stanowiska Wiceprezesa ds. Bezpieczeństwa i Wiceprezesa ds. Sprzedaży. Do ich obowiązków będzie należało zarządzanie procesami bezpieczeństwa i realizacja planów sprzedażowych.

Jak podkreśla Agata Brucko-Stępkowska, założycielka i prezes Futuro Finance, zmiany w składzie zarządu pozwolą na dynamiczny rozwój firmy oraz innych podmiotów wchodzących w jej skład, m.in. spółki Move On udzielającej pożyczek przedsiębiorcom.  Dodatkowo umożliwią sprawne wdrożenie nowych planów sprzedażowych, podniesienie standardów bezpieczeństwa, podwojenie wielkości firmy pod kątem zatrudnienia oraz obrotów w 2018 roku.
Marta Sewerynek-Otwinowska do tej pory zajmowała stanowisko Dyrektora Działu Analiz. Była odpowiedzialna za kontrolę procesów kredytowych i wdrażanie wewnątrz firmy nowych procedur w celu zwiększenia efektywności pracy. Odpowiadała także za wprowadzenie i nadzorowanie systemu CRM. Na nowym stanowisku będzie dodatkowo odpowiedzialna za zarządzanie procesami bezpieczeństwa.
Z kolei Michał Błaszko, który do tej pory zajmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego był odpowiedzialny za koordynację zespołów sprzedażowych. Jako wiceprezes zarządu będzie zajmował się przygotowywaniem, a także wdrażaniem założeń strategicznych spółki.
Nowi wiceprezesi Futuro Finance będą swoją funkcję sprawowali przez najbliższe trzy lata.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Futuro Finance_Zmiany w zarządzie Futuro Finance_220118.png

grafika | 1,62 MB

Pobierz
Futuro Finance_Michał Błaszko_Wiceprezes ds. Sprzedaży.jpg

grafika | 7,62 MB

Pobierz
Futuro Finance_Marta Sewerynek-Otwinowska_Wiceprezes ds. Bezpieczeństwa.jpg

grafika | 7,4 MB

Pobierz
Zmiany w zarządzie Futuro Finance_22012018_komunikat prasowy.doc

doc | 73 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrocławska firma wesprze 260. dzieci z Afryki

temu

3 tysiące USD w pierwszej transzy – tyle środków na odnowienie kompleksu szkolnego w Zanzibarze przekazała spółka z Wrocławia mieszkańcom osady Mikungunini. To już kolejna inicjatywa Futuro Finance, która wspiera interesy społeczne - nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie czy w Afryce.
Franczyza finansowa – własny biznes z potencjałem

temu

Brak opłaty stałej oraz wpisowej, profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania oraz prowadzenia placówki, a także bogate zaplecze analityczne i marketingowe – to tylko niektóre z atutów prowadzenia franczyzy Futuro Finance. Jeśli myślisz o własnej działalności – skorzystaj z know-how doświadczonego partnera i rozwijaj swój biznes w branży finansowej.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Gotują i pomagają dzieciom w całej Polsce

temu

Zespół Futuro Finance – wrocławskiej spółki z branży finansowej, po raz kolejny udowadnia, że pomagać można na wiele sposobów. „Kulinarne Poniedziałki” to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie Akcji Pajacyk - programu Polskiej Akcji Humanitarnej. – To dla nas ogromna satysfakcja, że pomoc potrzebującym, stała się także okazją, aby zintegrować zespół - mówią pomysłodawcy akcji.

Jakub Karólewski – nowy Project Manager w The Dust, Grupa Me & My Friends

Już od najmłodszych lat zamiłowaniem Jakuba są gry. Jego pasja, poparta doświadczeniem w branży game development, będzie miała szansę zrealizować się w nowych wyzwaniach w zespole The Dust, lidera advergamingu w Polsce.