Jakub Karólewski – nowy Project Manager w The Dust, Grupa Me & My Friends

Jakub Karólewski – nowy Project Manager w The Dust, Grupa Me & My Friends

Opublikowany

Już od najmłodszych lat zamiłowaniem Jakuba są gry. Jego pasja, poparta doświadczeniem w branży game development, będzie miała szansę zrealizować się w nowych wyzwaniach w zespole The Dust, lidera advergamingu w Polsce.

Z grami komputerowymi związany jest niemal od 20 lat, początkowo jako gracz i obserwator, następnie jako praktyk. W pracy zawodowej rozpoczynał od testowania gier, by wkrótce opanować języki skryptowe, takie jak Python czy Groovy. Zajmował się także testami automatycznymi oraz pisaniem oprogramowania, wspierającego tworzenie konkretnych rozwiązań. Współtworzył dział DevOps, w ramach którego napisał autorski system ciągłej integracji.
Jakub posiada też doświadczenie w zarządzaniu projektami

Specyfika tej pracy polega na uwzględnieniu w danym przedsięwzięciu działań nie tylko własnych, ale też wszystkich członków zespołu, szczególnie w kontekście nieprzewidzianych zmian. Jestem tu gorącym zwolennikiem stwierdzenia Dwighta Eisenhowera – „Plans are worthless, but planning is everything” (tłum. „Plany są niczym, a planowanie jest wszystkim”).

Jakub Karólewski, Project Manager w The Dust, Grupa Me & My Friends

W The Dust Jakub Karólewski będzie realizował m.in. takie zadania jak agregowanie wymagań dla projektu, definiowanie jego zakresu, kontrola oraz zarządzanie zespołami developerskimi, złożonymi z programistów, rysowników, artystów 3D i projektantów poziomów.
Prywatnie (oprócz zamiłowania do gier komputerowych i planszowych) pasją Jakuba jest muzyka – w szczególności jazz i progresywny rock.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

The Dust_Jakub Karólewski – nowy Project Manager w The Dust, Grupa Me & My Friends.docx

docx | 46 KB

Pobierz
The Dust Jakub Karólewski_Project Manager w The Dust.jpg

grafika | 820 KB

Pobierz
Powiązane artykuły