Dłużnicy łatwiej spłacą swoje zobowiązania

Dłużnicy łatwiej spłacą swoje zobowiązania

Opublikowany

Coraz więcej Polaków mających problem ze spłatą zobowiązań, zostaje wpisanych do oficjalnych rejestrów. Czy możliwe jest wyjście z impasu? Na rynku finansowym pojawił się nowy produkt, dzięki któremu można uregulować blokujące w działaniach zaległości, przy jednoczesnym pozyskaniu dodatkowych środków na rozwój firmy!

Rośnie kwota niezapłaconych w terminie zobowiązań finansowych Polaków. Problem z płatnościami faktur i innych zobowiązań finansowych to jedna z najczęstszych przyczyn wpisania przedsiębiorców na listę dłużników. Gromadzi ona i udostępnia informacje o zadłużeniach, a także może stać się skuteczną blokadą w pozyskaniu dodatkowych środków na rozwój firmy. Co więcej zadłużony konsument może mieć problem nawet ze skorzystaniem  z usług firm telekomunikacyjnych.
Nowość na rynku
Dla niektórych osób wpisanie do bazy dłużników stanowi nie lada problem, zwłaszcza w sytuacji gdy chcą starać się o dodatkowe finansowanie. Jednym ze sposobów na wykreślenie z baz dłużników jest spłata zaległości. Na rynku dostępny jest obecnie produkt, który umożliwia spłatę wszystkich zobowiązań w ciągu 48 godzin! Clean Up to specjalne pożyczka skierowana nie tylko do osób fizycznych, ale przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy.

Coraz częściej przychodzą do nas klienci, którzy przez swoje zaległości wpisywani są na listę dłużników. Zdajemy sobie sprawę, że stanowi to dla nich duży problem, szczególnie jeżeli chcą pozyskać dodatkowe finansowanie na rozwój firmy. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom proponujemy rozwiązanie, które umożliwia im spłatę zaległości w ciągu 48 godzin!

mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Move On Finance.

Osoby zainteresowane pożyczką Clean Up powinny w pierwszej kolejności przygotować pakiet niezbędnych dokumentów: aktualne wyciągi z baz (BIG Info, Monitor Urzędowy, KRD, ERIF) oraz numer konta, na który zależy wpłacić zaległe pieniądze. Eksperci Move On Finance podkreślają także, że Clean Up to możliwość pozyskania dodatkowych środków na rozwój firmy oraz wsparcie osobistego doradcy na każdym etapie procesu. Aby skorzystać z oferty wystarczy umówić się na spotkanie z doradcą. Przygotowuje on ofertę dopasowaną do potrzeb oraz pomoże w załatwianiu wszelkich formalności.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Move On Finance z nowym produktem_fot.shutterstock.jpg

grafika | 6,34 MB

Pobierz
Move On Finance z nowym produktem_23042018.doc

doc | 65,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czy rodzina odziedziczy Twoje długi w ZUS i US?

temu

To, czy krewni dziedziczą długi zmarłego, zależy od wielu czynników. Dziedziczenie możliwe jest na podstawie przepisów określonych w rozdziale 15 ordynacji podatkowej „Odpowiedzialność podatkowa osób trzecich”. Nie oznacza to, że automatycznie w skład spadku wchodzą prawa i obowiązki podatkowe zmarłego, który np. prowadził działalność gospodarczą.
Wsparcie zewnętrzne dla przedsiębiorcy

temu

Na każdym etapie rozwoju biznesu przedsiębiorca powinien szukać solidnego wsparcia merytorycznego, jak i finansowego na zewnątrz firmy. Nawet w najcięższej sytuacji warto mieć sprawdzonego partnera, który podejdzie do problemów przedsiębiorcy indywidualnie i kompleksowo – podkreślają eksperci rynku finansowego.
20 milionów złotych na spłatę zadłużenia w US i ZUS dla przedsiębiorców

temu

Prowadzenie firmy to szansa na niezależność, a też duża odpowiedzialność. Niekiedy zwykłe opóźnienia kontrahentów w płatności za faktury powodują powstanie zaległości podatkowych czy też brak funduszy na bieżącą działalność. Czy rzeczywiście oznacza to sytuację bez wyjścia dla przedsiębiorcy?
Przedsiębiorcy łatwiej spłacą swoje zadłużenie w ZUS i US

temu

Według Biura Informacji Kredytowej ponad 2,5 miliona Polaków nie płaci swoich zobowiązań terminowo. Nie muszą się już jednak martwić o swoją finansową przyszłość. Na rynku pojawił się nowy produkt, który umożliwia spłatę zadłużeń już w 48 godzin! Od teraz jest dostępny na terenie całej Polski w wybranych punktach doradztwa finansowego.